ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

بنیاد توسعه رایانش سریع و ابری

HPC and Cloud Computing Development Foundation

درباره بنیاد

بنیاد توسعه کاربردها رایانش سریع و ابری(High performance and Cloud Computing Development Foundation)  به منظور طراحی، ساخت و گسترش کاربردهای رایانش سریع در علوم مختلف توسط جمعی از اساتید دانشگاه پیام نور استان یزد پایه گذاری شده است. این بنیاد به دنبال ایجاد بستری با ظرفیت محاسباتی و ذخیره سازی بالا مبتنی بر CPU و GPU می باشد تا بتواند از آن طریق سرویسهای متعددی از قبیل زیر را به محققین، اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه نماید:

- ایجاد بستری به منظور اجرای محاسبات علمی (Scientific Computing) علوم مختلف از قبیل فیزیک، شیمی، نانو، ریاضی، مکانیک، عمران، هوا فضا، کامپیوتر، ژنتیک و .. در قالب طرحهای اجاره سرویس(Platform as a Service)

- جمع آوری و ذخیره سازی دیتاستها(Datasets) و یزرگ داده های(BigData) مورد نیاز برای زمینه های محاسباتی مختلف و ایجاد امکان دسترسی بخشی یا کلی به داده های آنها و اجرای مدلهای محاسباتی

- برگزاری کارگاهها، سمینار ها و کمپین های علمی با موضوع مرتبط

- انجام طرحهای پژوهشی و تحقیقاتی در زمینه های مختلف رایانشی

- ارائه سرویس محاسباتی بزرگ داده ها مبتنی بر Hadoop برای استفاده های علمی و تحقیقاتی

- ارائه سروسیهای محاسباتی مبتنی بر CUDA GPU

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش تماس با ما مراجعه نموده و درخواست خود را مطرح نمایید و یا با مدیر عامل بنیاد آقای دکتر امین نظارات به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.